Erotyka a kamasutra

para

administratorek Seks ,

Bardzo często kwestia pojęcia erotyki jest mylona z pornografią, której nie brakuje w Internecie, oraz innych środkach masowego przekazu. Erotyka jest najczęściej oddawana w sztuce, malarstwie, wierszach. Od lat jest to przedmiot kultu, cielesności i zmysłów. Tak też jest z Kamasutrą, która także jest niewątpliwie sztuką pobudzania zmysłów oraz ludzkiej wyobraźni. Kamasutra jako szkoła kochania, pokazuje w jaki sposób można ubarwić życie seksualne dwojga partnerów.

Dzięki Kamasutrze najskrytsze marzenia dwojga kochanków stają się możliwe do spełnienia. Nie ma już żadnych tajemnic, które mieliby przed sobą partnerzy. Kamasutra pozwala pobudzać zmysły obojga partnerów, dzięki czemu rozkosze, które płyną z faktu współżycia seksualnego, są niepowtarzalne i niezwykłe. Kamasutra przeprowadza niebywałą analizę życia seksualnego, dzięki czemu dostarcza bardzo dużo informacji pobocznych na temat kultury nie tylko seksualnej, gdyż omawia i opisuje poza sztuką kochania oraz teorią i praktyką, także informacje np. o prostytucji, jej roli w życiu społecznym i kulturze dawnych Indii. Kamasutra uważana jest za tekst filozoficzny dzięki któremu pobudzane są także inne zmysły.

Zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com

You May Also Like..

para

Jaki wybór antykoncepcji?

W życiu erotycznym ważne jest odpowiednie zabezpieczenie przed niechcianą ciążą. Najlepszą metodą antykoncepcji są tabletki antykoncepcyjne. Biorąc je trzeba się […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *